Nawigacja
Spis ukrytych Shine Sprite'ów w SMS

Spis ukrytych Shine sprite'ów w Super Mario Sunshine

DELFINO PLAZA

1. Udaj się w okolice latarni morskiej i po wysepkach dostań się do rury. Czeka cię tam bonus z nagrodą w postaci Shine sprite'a.

2. Obok latarni morskiej popsikaj wodą na piasku i odkryj symbol.

3. Udaj się do centrum. Wskocz na dach łódki. Gdy będzie przepływać pod mostem zauważysz pieniążek. Użyj spin jumpa żeby go zdobyć, a przy okazji przez tunel znajdziesz się w bonusowym lvl'u. Przyznam, że jest bardzo ciekawy i nie należy do najłatwiejszych.

4. W centrum jest wiele mieszkań. Jedno z nich jest otwarte. Udaj się tam i przyjmij wyzwanie dotyczące niszczenia skrzyń. Masz na to 30 sekund. Nagrodą jest oczywiście Shine sprite.

5. Pan w otwartym mieszkaniu przygotował dla ciebie trudniejsze zadanie. Idź do niego i podejmij je.

6. Skacząc po dachach napotkasz napewno na gościa stojącego na jednym z nich. Za opłatą wyrzuci cię on w miejsce kolejnego Shine sprite'a.

7. Stojąc na plaży możesz zobaczyć małą wyspę z rurą. Popłyń tam i wypatruj żółtego ptaka. Po pryśnięciu go wodą zamieni się on w Shine sprite'a.

8. Zaopatrz się w rakietową dyszę i za jej pomocą wskocz na Shine Gate. Umyj wielkiego Shine sprite'a, a zostaniesz wynagrodzony.

9. Znajdź wierzę z brudnym dzwonem. Aby się na nią dostać potrzebujesz rakietową dyszę. Umyj dzwon, a dostaniesz Shine sprite'a.

10. W Delfino Plaza są dwie wierze z dzwonami. Wiesz już co robić. ;)

11. Za pomocą rakietowej dyszy wskocz na szczyt latarni morskiej. Zobaczysz blok z płomieniem. Podskocz jeszcze wyżej dzięki rakietowej dyszy i użyj ground pounda by rozwalić blok. W nim kryje się Shine sprite.

Popłyń na północny-zachód od Delfino Plaza, lecz przedtem zaopatrz się w dyszę rakietową. Płynąc trzymaj się blisko skały. Między palmami kryje się rura. Prowadzi ona do bonusa, w którym musisz zebrać wszystkie pieniążki. Są dobrze ukryte, więc oto ich lokalizacja:

*Na podeście-widoczny na starcie.

*Za zabicie stwora blisko startu.

*Za ugaszenie pleców płonącego Pianty.

*Ukryty w trawie obok startu.

*W jednym z rogów jest przejście prowadzące do pieniążka.

*Za zabicie 2 stwora.

*Za zabicie 3 stwora.

*Za zabicie 4 stwora.

*Za oblanie czerwonego ptaszka, który śmiga po całym lvlu.

13. Weź turbo, skieruj twarz na zachód i za pomocą turbo zniszcz pomarańczowo zielone dżwi. Czeka tam na ciebie Shine sprite.

14. Pomiędzy dwoma policjantami też znajdują się drzwi, a za nimi bonus...mój ulubiony.

15. Po pokonaniu Bowsera na pomoście będzie stał Pianta z łodzią. Za 10 coinów zabierze cię na lotnisko. Przy użyciu turbo zdobądź 8 czerwonych pieniążków, a otrzymasz Shine sprite'a.

16. Weź ze sobą Yoshiego i udaj się na wyspę wymienioną w punkcie 7. Niestety Yoshi nie umie pływać. Będziesz musiał skorzystać z łodzi i elementów otoczenia. Gdy się tam dostaniesz popsikaj sokiem w żółtą maź na rurze i wejdź tam po bonus. Przed tą akcją zaopatrz się w dużo żyć, ponieważ nie należy on do najłatwiejszych.

Każdy bonus w poszczególnych lvlach możesz przejśc drugi raz zdobywając czerwone pieniążki. Za to otrzymasz dodatkowe Shine sprite'y. Są jednak w niektórych lvlach jeszcze inne ukryte sprite'y.

RICCO HARBOR

W 2 epizodzie udaj się na blooperowe zawody po raz drugi i zakończ trasę w mniej niż 40 sekund. Dostaniesz kolejnego Shine sprite'a.

GELATO BEACH

Podlej roślinkę obok talerza najbardziej wysuniętego na północ. Gdy pojawią się schody polej przednią ścianę wodą odkrywając symbol.

NOKI BAY

Korzystając ze wschodniej ściany wejdź na górę skacząc od ściany do ściany. Na górze będzie tunel prowadzący cię na szczyt. Tam znajdziesz żółtego ptaka, który po popsikaniu wodą da ci Shine sprite'a.

PIANTA VILLAGE

Wejdź na szczyt centralnej palmy. Stań na podeście. Skieruj dyszę na słońce i zacznij lać wodą a odkryjesz symbol.

Oprócz tego w każdym lvlu dostaniesz Shine sprite'a za zdobycie 100 coinów.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Autor: Kaczor

  • KtĂłrą odsłonę Super Smash Bros. 4 kupisz?


  • Wersję na 3DSa67% [2 głosy]
  • Wersję na WiiU33% [1 głos]
  • Kupię obie!0% [0 głosĂłw]
  • Nie kupie Ĺźadnej0% [0 głosĂłw]
 • 3 GłosĂłw
  Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
  Rozpoczęto: 11.04.2014

  Archiwum ankiet
 • Aktualnie jest 0 uĹźytkownikĂłw i 2 gości
 • UĹźytkownicy:
  Obecnie na stronie znajdują się:

  • Zarejestrowanych uĹźytkownikĂłw: 373
   Najnowszy uĹźytkownik: happyleila
  ďťż
   THEOCRACY - Cofnij się w czasie! Zelda Central Mary
  Copyright (c) Mario City 2019. Wszystkie prawa zastrzeĹźone!
  Mario is Š Nintendo. Nintendo properties are trademarks of Nintendo.
  Grafikę na stronę wykonała Marta Fleter