NES Remix 2

  25/04/2014

  WiiU

  Mario Golf: World Tour

  02/05/2014

  3DS

  Mario Kart 8

  30/05/2014

  WiiU

  Super Smash Bros.

  Lato/Jesien 2014

  3DS/WiiU

Direct Alert! Data: 16.05.2013, 19:01

Już jutro o godzinie 16 naszego czasu rozpocznie się nowy Nintendo Direct poświęcony grom zarówno na konsole 3DS jak i WiiU które będą miały swoje premiery w okresie letnim. Nintendo Direct rozpocznie się mniej więcej w tym samym czasie we wszystkich 3 strefach (Ameryka, Europa, Japonia). Jednocześnie Nintendo zapowiedziało serie Nintendo Directów w czasie E3 ale i jedno poświęcone w całości WiiU tuż przed rozpoczęciem targów.
Zapraszamy do oglądania Jutrzejszego ND tutaj: LINK

Napisane przez: Mary Więcej

MC na Facebooku! Data: 14.05.2013, 18:41

Mario City - wszystko o Mario!!!

Mario City dołączyło do Facebooka! Zapraszamy na naszą nowo otwartą stronę pod adresem:
https://www.facebook.com/supermariocity
Dodaj ją do swoich ulubionych! Zachęcamy także do rejestrowania się i udzielania na naszym Forum gdzie już wkrótce trzecia edycja konkursu najśmieszniejszych. Przyłącz się do dyskusji i śledź naszą stronę - w nowej, odświeżonej formie!
Już nie długo zaczyna się E3 Expo, chyba nie chcesz, żeby cokolwiek ze świata Nintendo cię ominęło? ;)

Napisane przez: Mary Więcej

Garść plotek Data: 14.05.2013, 17:28

W internecie znowu zawrzało. Wszystko dzięki pewnemu użytkownikowi IGN'u który twierdzi że jest pracownikiem Nintendo (w jakimś stopniu) dzięki czemu ma dostęp do różnych informacji i... właśnie je ujawnia! Głównie dotyczy to nowego Mario na WiiU i tego co będzie się działo wokół E3. Zapraszam po szczegóły do dalszej części newsa (po kliknięciu na więcej)

Napisane przez: Mary Więcej

Nowy Mario w 2013? Data: 05.05.2013, 13:08

Ciekawe plotki dochodzą do nas im bliżej tegorocznego E3 (które już za miesiąc!), mówi się, że Nintendo ma zamiar wypuścić sporych rozmiarów 3D grę z serii Mario jeszcze w tym roku na WiiU, przypuszczalnie mówi się o październiku. Gra ma być grywalna na E3 tak samo, jak nowy Mario Kart. Poza tym Nintendo szykuje ogromnych rozmiarów globalną kampanie promocyjna dla WiiU i obiecuje wiele gier 1st party na tę konsole które będą wychodzić jedna po drugiej już od tego lata. Wygląda na to, że Nintendo wie, na co wydać pieniądze zaoszczędzone na konferencji prasowej którą odwołali. Trzymamy kciuki!

Napisane przez: Mary Więcej

E3 2013 bez konferencji Nintendo Data: 25.04.2013, 19:04

Trzeba przyznać, że informacja brzmi dość szokująco i wszyscy jesteśmy tym zaskoczeni, ale fakty są faktami: Nintendo oficjalnie podało do wiadomości, że w tym roku na E3 nie przeprowadzą konferencji prasowej na scenie. Oczywiście będą obecni na E3, pokażą nowe gry i otworzą swoje stanowiska, postanowiono jednak, że nie ma potrzeby organizowanie konferencji ze względu na dużą popularność... Nintendo Direct. W okresie między początkiem maja a połową czerwca obiecano nam jeszcze kilka Nintendo Directów.
E3 bez konferencji Nintendo nie będzie już takie samo, to w końcu zawsze było coś, na co czekamy z niecierpliwością przez cały rok, zapowiada się więc mało widowiskowe E3, dla nas, fanów Nintendo.

Napisane przez: Mary Więcej

New Super Mario Bros. 2 - Premiera Data: 20.08.2012, 13:55

Na dniach miało miejsce ważne wydarzenie dla nas fanów Mario, oraz w ogóle w całej historii Nintendo. 17 sierpnia odbyła się premiera trzynastej gry z głównego nurtu serii: New Super Mario Bros. 2 na 3DS'a, po raz pierwszy jednak możemy nie tylko dostać ją w sklepie, ale i w całości pobrać z eShop'u 3DSa w wersji cyfrowej! To krok milowy dla Nintendo, albowiem nigdy wcześniej nie zdecydowali się jeszcze na cyfrową dystrybucje pełnej wersji nowej gry. Od tej pory każda nowa gra wychodząca od Nintendo na 3DSa będzie dostępna na te dwa sposoby, następne w kolejce są Paper Mario i Luigi's Mansion.

Napisane przez: Mary Więcej
  • Którą odsłonę Super Smash Bros. 4 kupisz?


  • Wersję na 3DSa67% [2 głosów]
  • Wersję na WiiU33% [1 głos]
  • Kupię obie!0% [0 głosów]
  • Nie kupie żadnej0% [0 głosów]
 • 3 Głosów
  Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
  Rozpoczęto: 11.04.2014

  Archiwum ankiet
 • Aktualnie jest 0 użytkowników i 1 gości
 • Użytkownicy:
  Obecnie na stronie znajdują się:

  • Zarejestrowanych użytkowników: 373
   Najnowszy użytkownik: happyleila
  
   THEOCRACY - Cofnij się w czasie! Zelda Central Mary
  Copyright (c) Mario City 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone!
  Mario is © Nintendo. Nintendo properties are trademarks of Nintendo.
  Grafikę na stronę wykonała Marta Fleter